Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat

Euro2016

 

Euro 2016 Kampanyası

IŞIK MENKUL'e yatırımcılarını Euro2016’ya götürüyor! IŞIK MENKUL'te işlem yapan yatırımcıları EURO 2016 heyecanına tribünden tanıklık ediyor!

Kampanya Şartları

 1. EURO 2016 İspanya-Türkiye Maçı (2 kişilik) Kampanyasının sona erme tarihi 15 Mayıs 2016’dır.
 2. Müşterinin EURO 2016 İspanya-Türkiye Maçı (2 kişilik) Kampanyasına hak kazanması için, Işık Men. Değ. A.Ş. bünyesinde ilk kez (yeni) hesap açması gerekmektedir.
 3. Müşterinin aşağıda detayları belirtilen EURO 2016 İspanya-Türkiye Maçı (2 kişilik) Kampanyasından yararlanmak istemesi durumunda; söz konusu kampanya başka kampanya ve tarifelerle birleştirilemez.
 4. Müşterinin kampanyaya hak kazanması için, yukarıda belirtilen kampanya süresi sonuna kadar yazılı ya da sözlü olarak kampanyaya katılım kaydını iletmesi gerekmektedir.
 5. Müşterinin aşağıdaki promosyona (A) hak kazanması için, hesabın açıldığı günden itibaren 15 Mayıs 2016 tarihine kadar aşağıda detayları sunulan miktarlarda pozisyon kapatması (kapanmış pozisyonun bulunması) gerekmektedir. Müşteri, bu süre içerisinde herhangi bir hesap açma alt limiti olmaksızın, foreks (döviz pariteleri) işlemlerinde geçerli olmak üzere;
  A. Sunulan sabit spreadler üzerinden; (15 Mayıs 2016’ya kadar)
  • 1500 lot ve üzeri (1500-∞) pozisyon kapatması yapan müşteriler EURO 2016 İspanya-Türkiye Maçı (2 kişilik) Kampanyasından yararlanabileceklerdir.
 6. Petrol ve diğer CFD ürünlerde yapılan işlemler EURO 2016 İspanya-Türkiye Maçı (2 kişilik) kampanyası kapsamında değildir.
 7. İşlemlerin kampanya dahilinde sayılabilmesi için 2 dakikalık süre kısıtlamasına (pozisyonun minimum 2 dk açık kalmış olması) uyulmalıdır.
 8. Kazanılan hak sonucu yapılacak seyahat programında dahil olan hizmetler (2 kişilik) aşağıdaki gibidir:
  • Türkiye-Fransa arasındaki gidiş-dönüş uçak biletleri,
  • 16-19 Haziran 2016 tarihleri arasındaki konaklama (oda+kahvaltı) hizmeti,
  • Havaalanı, otel ve maçın yapılacağı stad arasındaki transfer hizmetleri,
  • İspanya-Türkiye maçı biletleri,
  • Tur Kitapçığı,
  • Yurtdışı çıkış harcı,
  • LCV hizmetleri,
 9. Seyahat programı kapsamında olmayan hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Programda belirtilmeyen yemek ve içecekler,
  • Kişisel harcamalar ve fazla bagaj ücreti,
  • Program dahilinde olmayan turlar,
  • Otel ekstraları,
  • Ultra turizm rehberlik hizmetleri,
  • Vize ücreti,
 10. Bu kampanya yalnızca gerçek hesaplar için geçerlidir, deneme hesaplarda kullanılamaz.
 11. Işık Menkul Değerler A.Ş çalışanlarının akrabaları ya da bağlantılı herhangi bir şirket bu kampanyalardan yararlanamaz.
 12. IŞIK Men. Değ. A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme ya da iptal etme hakkına sahiptir.
 13. Maç biletlerinin tedariği ve organizasyon ile ilgili oluşabilecek diğer değişikliklerden tamamen anlaşmalı acente sorumlu olup, IŞIK Men. Değ. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 14. EURO 2016 İspanya-Türkiye Maçı (2 kişilik) Kampanyası üçüncü şahıslara devredilemez, her müşterimiz sadece 1 defa faydalanabilir.
 15. IŞIK Menkul Değerler A.Ş’nin; müşterinin illegal olarak yapacağı işlemlerde kampanyayı sonlandırma/değiştirme/iptal etme ve kampanya ücretini müşteri hesabından tahsil etme hakkı vardır.
 16. IŞIK Menkul Değerler A.Ş’nin; kampanya gerekliliklerini müşteriye sağlayamaması durumunda, seyahat bedeli ve maç bileti tutarlarını müşterini hesabına 3.000 USD olarak iade edecektir. Bu sebeple müşterinin başkaca herhangi bir talep hakkı söz konusu olmayacaktır.
 17. Seyahat süresince ortaya çıkabilecek hasar, zarar ve kayıptan IŞIK Menkul Değerler A.Ş’nin hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 18. Müşteri; seyahat süresince oluşabilecek kazalardan kaynaklı ölüm ve daimi maluliyet için ferdi kaza sigortası, seyahat sigortası vb. sigortaları kendisi satın alabilir. IŞIK Menkul Değerler A.Ş’in sözleşme kapsamında yer alanlar dışında herhangi bir yükümlülüğü yoktur.
 
* IŞIK MENKUL’de müşterilerinin gizliliği ve güvenliği esastır. IŞIK MENKUL, yasal bir zorunluluk olmadığı sürece hiçbir müşterisinin bilgisini üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşmamaktadır.

2016 4.Ç. Müşteri Kar/Zarar: %17.8/%82.2'dir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul’in birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Işık Menkul internet sitesi www.isikmenkul.com üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Işık Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'ye aittir.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum