Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL BIST/VİOP Bülteni

USDTRY150421.png

Yeni Günde Dikkatler TCMB Faiz Kararında!

Yurtiçi tarafta, kurlarda; son günlerdeki stabil fiyatlamaların ardından bir miktar TL lehine işlemlerin geçtiğini izledik. Borsada ise; birkaç gündür küresel piyasalardaki negatif ayrışmayı sonlandırarak, güçlü bir alım yaşandı.  Gün içerisinde önemli bir ekonomik veri açıklanmazken, Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan pandemiye yönelik yeni kapanma tedbirlerinin, beklentilerden daha hafif ve ekonominin seyrini büyük ölçüde etkileyecek kararların alınmaması yükselişi destekleyen önemli unsurlarından biriydi. Erdoğan, dün ise; Kanal İstanbul Projesiyle ilgili olarak: "İstanbul büyük zenginliğe kavuşmuş olacak, Montrö ile yakından uzaktan alakası olmayan böyle bir kanal bizi çok daha huzurlu, rahat kılacaktır" ifadelerinde bulundu. Yeni günde; gözler, TCMB’nin öğleden sonra yapacağı PPK toplantında olacak. Fiyatlamaları doğrudan etkileyecek toplantıda, açıklanacak olan faiz oranı kararı ve verilecek mesajlar yakından takip edilecek.

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Işık Menkul internet sitesi www.isikmenkul.com üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Işık Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'ye aittir.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum