Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL BIST/VİOP Bülteni

USDTRY080421.png

TL Varlıklarında Kararsız Görünüm Devam Ediyor!

 

Yurtiçi tarafta, kurlarda; son günlerdeki sakin seyrin dünde devam ettiğini izledik. Borsada ise; gün içinde geri çekilmeler yaşansa da yataya yakın kapanış yapıldı. Açıklanan önemli ekonomik veri bulunmazken, günün gelişmelerinde; Uluslararası Derecelendirme Kuruluşu Fitch Ratings yayınladığı raporda, TCMB’de yaşanan başkan değişikliğinin Türk Bankalarının yeniden borçlanmasında riskin arttığını açıkladı. Ayrıca, Türk Lirası’ndaki yaşanan zayıflamanın ve enflasyonun yukarı yönlü devam etmesi halinde dolarizasyonun artabileceğine işaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelen açıklamalarda ise; enflasyon ve faiz seviyelerinin yeniden tek haneli rakamlara indirmek için kararlı olduklarını belirtti. Kanal İstanbul Projesiyle ilgili olarak, ihalelerin yakında başlayacağını ve yaz aylarında temelin atılacağını ifade etti.  Bugün için yine; iç ve dış taraftaki önemli gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum