Biz Kimiz?

Işık Yatırım Menkul Değerler Kimdir?

“Işık Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak sermaye piyasası faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuş, 36 yıllık tecrübeye sahip, Türkiye’nin önde gelen Geniş Yetkili Aracı Kurumlarından biri olup Genel Müdürlüğü İstanbul'dadır.”

Misyonumuz

“Hızlı ve Rekabetçi” mottomuzdan yola çıkarak sermaye piyasalarında aynı yolda yürüdüğümüz yatırımcılarımızı, piyasaya uyumlu, dinamik ve inovatif bir yapıda buluşturuyoruz. Düzenleyici otoritelerin belirlediği kurallar çerçevesinde hizmetlerimizi şeffaf, tarafsız ve objektif bir şekilde yatırımcılarımıza sunmayı ilke ediniyoruz.

Vizyonumuz

Yatırımcı odaklı pencereden güven temelli, tüm dijital platformlarda hızlı ve rekabete dayalı hizmet sunabilmek amacıyla altyapımızı güçlendirerek, faaliyetlerimizi sermaye piyasalarında etkin ve öncü aracı kurumlar arasında konumlandırmayı amaçlamaktayız. Bu noktadan hareketle, organizasyon yapımızı sektörün tecrübeli, profesyonel ve kaliteli hizmet sunan güçlü kadrosuyla şekillendirdik ve bu nedenle hedefimizi büyük tuttuk. Işık Yatırım Menkul Değerler’i geniş ürün yelpazesiyle sermaye piyasasının tüm ürünlerinde hizmet veren, dijital bir yatırım bankası konumuna getirmek istiyoruz.

 

Yatırımcı merkezli hizmet anlayışımıza, yeni nesil yatırım araçlarını ekleyerek; önceliğimiz yatırımlarımız diyen yatırımcılarımıza, önceliğimiz yatırımcılarımız diyerek sermaye piyasalarında ilham olmaya devam edeceğiz.

Yöneticilerimiz

profil-hakan-kocaman
HAKAN KOCAMAN
Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür
profil-orkun-solmaz
ORKUN SOLMAZ
Yönetim Kurulu Üyesi
profil-seza-sunar
SEZA SUNAR
Yönetim Kurulu Üyesi
profil-onur-kul
ONUR KÜL
Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı
profil-cumhur-ornek
SEZGİ CUMHUR ÖRNEK
Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı
profil-serap-alptekin
SERAP ALPTEKİN
Müfettiş
profil-burcu-kocavelioglu
BURCU KOCAVELİOĞLU
İç Kontrol Müdürü ve MASAK Uyum Görevlisi

Yetki belgemiz ve Işık Yatırım Menkul Değerler ile ilgili detaylı bilgi için şirket profili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.