Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

xu100101120.png

Endekste, dünkü işlem gününe yüzde 2.10’luk(+25,25 puan) oldukça yüksek artışla başlanırken, yeni TCMB Başkanı Naci Ağbal’ın 19 Kasım toplantısına dair mesajları ve TBB yönetimindeki banka müdürleri ile yapmış olduğu toplantıya dair haberler sonrasında; Bankacılık Endeksi’nde ivme kazanan yükselişlerin de desteklemesi ile gün içerisinde 1235,30 ile 6 Şubat’tan bu yana en yüksek seviye test edildi. Keza, Ulaştırma ve Turizm gibi sektörlerde de flaş yükselişlerin olduğu günün kapanışını da; kapanış rekorunun kırıldığı 21 Ocak’tan bu yana en yüksek seviye olan  1231,54 puandan yaptık.  Endekste, yeni işlem gününde de yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde ilk etapta; rekor seviyemiz olan 1245 seviyesinin üzerinde kalıcılık arayacağız. Şayet bunun oluşması durumunda alıcılı işlemler ivme kazanabilir. Öte yandan, endekste görülebilecek geri çekilmelerde ise; 1227, 1221, 1218, 1215 ve 1211 destek seviyeleri ilk etapta takip edilebilir. 
 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum