Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

XAUUSD110121.png

Hatırlayacak olursak; geçtiğimiz Çarşamba günü gelen Georgia Senato seçim sonuçları sonrasında Mavi Dalga’nın ortaya çıkması ile ek teşvik paketi beklentileri artmıştı. Bu kapsamda, küresel çapta risk alma iştahında görülen hızlı artışlar da; borsalara alım getirirken, güvenli liman varlıklarından çıkışı beraberinde getirmişti. Yine, bu kapsamda; ABD’nin 10 yıllık tahvil faizlerinde başlayan yükselişler de Ons Altın’ı baskı altına alırken, geçtiğimiz Cuma günü Comex vadelilerinin de tetiklemesi ile 90 Dolar’a varan düşüşler ortaya çıktı. 1828 Dolar seviyesine kadar geri çekilen Değerli Metal, haftayı 1849 Dolar seviyesinde kapattı. Yeni haftaya da satıcılı başlayan ve 1816 Doları test ettikten sonra; gelen kısmi güvenli liman alımları ile şuan için 1833 Dolar civarında fiyatlanan emtiada, günün devamında geri çekilmelerin devam etmesi halinde; 1823-1806 arasındaki bölge kritik olacak. Zira, 17 Dolarlık bu bariyerin altına kalıcılıkla inilmesi halinde satış baskısı daha da derinleşebilir. Öte yandan, emtiada görülebilecek yukarı yönlü ataklarda ise; 1840, 1849, 1855 ve 1860 direnç seviyeleri ilk etapta izlemeye alınabilir. 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum