Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

BRENT161020.png

Avrupa’da yeniden uygulanmaya başlanan kısmi karantina tedbirleri ve ABD’de yeni kurtarma paketinin seçimlerden önce geçmeyeceğine dair Hazine Bakanı Mnuchin’in açıklamaları ile dün sabah saatlerinde hızla satış yemeye başlayan emtia, 41.65 destek noktasına doğru geri çekilme oluştu. Akşamüzeri ise; ABD Başkanı Trump’ın teşvik paketi konusundaki iyimser söylemleri ile EIA’nın açıkladığı stok ve üretim datalarındaki azalışla toparlanma görüldü ve kapanış 43 Dolar seviyesinden oldu. Yeni güne ise yine teşvik paketine dair bazı olumsuz açıklamalar ve artan Coronavirüs vakaları kaynaklı yeniden tartışmaya açılan talep belirsizliklerinin etkisiyle satıcılı başlangıç yapan emtiada, bu yöndeki işlemlerin devamı halinde; 42.40, 42.15, 42.00 ve 41.65 destek noktaları yine takibimizde olacak. Öte yandan, yeniden görülebilecek alıcılı işlemlerde ise; 43.10, 43.35 ve 43.50 direnç noktaları ilk etapta izlemeye alınabilir. 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum