Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

BRENT221220.png

Dünkü işlem gününe;  Covid-19’un İngiltere ve Güney Afrika’da mutasyona uğramasının uluslararası uçuşları sekteye uğratması ve yeni karantina tedbirlerini beraberinde getirmesi kapsamında, “küresel petrol talebinin hızla daralabileceği” endişeleri ile sert satış baskısı ile başlayan emtiada, gün içerisinde de Rusya’nın eski enerji Bakanı(şimdinin Başbakan Yardımcısı) Alexander Novak’ın: Petrol talebinin toparlanmasının birkaç yıl alabileceğine dair açıklamaları ile 49.20 seviyesine kadar geri çekilme görüldü. Akabinde ise; EMA’nın aşı onayı ve ABD teşvik paketine dair umutlar ile toparlanmalar ortaya çıktı ve 50.85 civarından kapanış gördük. Yeni güne sınırlı negatiflikle başlayan emtiada, şuan için 50.60 civarında fiyatlama görmekteyiz. Günün devamında, geri çekilmelerin de devam etmesi halinde; 50.45, 50.10, 49.70 ve 49.30 destek noktaları ilk etapta izlenebilir. Yeniden oluşabilecek alış ağırlıklı işlemlerde ise; 50.90, 51.20, 51.55 ve 52.20 direnç seviyeleri takibe alınabilir. 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum