Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

Dünkü işlem gününe de; yüzde 0.31 oranında(-3,49 puan) düşüşle 1140,96 puandan başlayan Borsa İstanbul(Bist) Ulusal-100(XU100) Endeksi, satış baskısının devamı ile 1133,73 puana kadar geri çekildikten sonra; BDDK’nın yeni aktif rasyosu düzenlemesinin Bankacılık endeksine olumlu yansımasının önderliğinde yukarı yönlü ataklar gösterdi. Ulaştırma ve Metal Ana gibi bazı sektörlerin ise negatif performanslar gösterdiği günde, endeksin kapanışı yüzde 0.71 oranında yükselişle   1152,63 puandan oldu. Borsa İstanbul’un Cumhuriyet Bayramı tatilleri nedeniyle yarın gün açık olacağı güne; Sermaye Şirketlerine uygulanan yüzde 25 kâr payı dağıtım sınırlamasının yıl sonuna kadar uzatıldığı haberi ile başladık. Teknik olarak ise, endeks için yine; kritik 1141 seviyesi üzerinde kalıcılığın devam edip etmeyeceğine bakacağız. 1141 seviyesi üzerinde kalıcılıkta oluşacak alıcılı işlemlerde; 1156, 1158, 1160, 1166 ve 1171 direnç seviyelerini sırasıyla takip edeceğiz. Öte yandan, yeniden 1141 seviyesinin altına inilmesi halinde ise; 1133, 1127, 1120, 1118 ve 1113 destek noktalarını izlemeye alabiliriz. 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum