Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

XAUUSD311220.png

Dünkü işlem gününe de pozitif başlayan ve 1894 Dolar seviyesini test eden Değerli Metal’de, günün kapanışı da bu seviyeden; yaklaşık olarak son iki ayın en yüksek noktasında oldu. Senenin son işlem gününde; açılış sonrasında 1900 seviyesine yaklaşan ve beklentilerin altında kalan Çin PMI rakamları sonrasında geri çekilen emtiada, şuan için 1887 Dolar civarında işlemler görmekteyiz. Emtiada günün devamında görülebilecek geri çekilmelerde; 1881, 1875, 1869, 1864, 1860 ve 1855 destek seviyeleri ilk etapta takip edilebilir. Diğer taraftan, yeniden oluşabilecek alıcılı işlemlerde ise; 1898, 1902 ve 1906 direnç seviyelerini sırasıyla izlemeye alabiliriz. Genel anlamda son iki haftalık işlemlere bakıldığında, yukarıda 1906, aşağıda 1855’in kırılamadığı; yaklaşık 50 Dolarlık yatay bir aralıkta işlemlerin geçtiğini görmekteyiz. Bu bağlamda, yeni bir trend hareketi oluşması için; bu iki seviyeden birisinin kırılmasına ihtiyaç olacak. 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum