Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

BRENT041220.png

Dünkü işlem gününde emtiada tüm dikkatler OPEC+ toplantısındaydı. Akşamüzeri başlayan toplantının sonucunda yeni yılın ilk 3 ayında –aylık toplantılarda da talep şartlarını kontrol etmek koşuluyla- her ay için kademeli olarak günlük 500 Bin varillik üretim artışı yapılması konusunda anlaşma sağlandı. Böylece, Nisan ayında imzalanan anlaşmadaki gibi 1 Ocak 2021’den itibaren üretim kısıntısı; 7,7 Milyon varil/gün’den 5,7 Milyon varil/gün’e düşmek yerine, kademeli olarak; 2021 Ocak ayında 7,2 Milyon varil/gün’e, 2021 Şubat ayında 6,7 Milyon varil/gün’e, 2021 Mart ayında da 6,2 Milyon varil/gün’e düşürülecek. Toplantı sonuçları fiyatlara olumlu yönde etki ederken, günü 48.80 seviyesinden kapattık. Yeni güne de alıcılı başlayan emtiada, şuan için 49.60 seviyesi üzerinde fiyatlama görülmekte. Mart ayından bu yana en yüksek seviyelerindeki emtiada, bu bağlamda yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde; 49.70, 50.10, 50.45 ve 50.90 direnç seviyelerini takip edebiliriz. Öte yandan, yeniden oluşabilecek satış baskısında ise; 49.30, 49.00, 48.35 ve 48.00 destek seviyeleri izlenebilir.

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum