Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

BRENT050121.png

Dünkü işlem gününe, OPEC/OPEC+ değerlendirme toplantıları öncesindeki gayriresmi görüşmelerde; Covid-19 Pandemisi’ne dair belirsizliklerin devam etmesi nedeniyle kesintilerde 500 Bin varil azaltıma gitmeme(Aralık toplantısında ilk çeyrekteki her ay için 500 Bin varil kesinti miktarının azaltılması kararlaştırılmıştı) yönünde ortaya çıkan görüşler ile alıcılı başlangıç yapan emtia, gün içerisinde 53.30 direncini test etti. Akabinde ise, gerek; küresel tarafta yeni karantina tedbirleri kapsamında azalan risk alma iştahının getirdiği baskı, gerekse de; yapılan OPEC/OPEC+ toplantılarında bir karar alınamamasının getirdiği endişelerle hızla satış baskısı oluştu. 50.60 Dolar seviyesinin altına kadar geri çekilen emtia, günü de bu seviyeye hayli yakın kapattı. Yeni güne kısmen alıcılı başlangıç yapan ve şuan için 51 Dolar civarında fiyatlanan emtiada, bugün de; gerek küresel gelişmeler, gerekse de bugüne ertelenen OPEC/OPEC+ toplantılarından çıkması muhtemel kararlar kritik olacak. Teknik olarak ise yukarı yönlü hareketlerde; 51.20, 51.55, 52.20 ve 52.70 direnç seviyeleri ilk etapta takibe alınabilir. Diğer taraftan, yeniden oluşabilecek geri çekilmelerde ise; 50.45, 50.10, 49.70, 49.30 ve 49.00 Dolar destek noktaları ilk etapta izlenebilir. 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum