Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

GBPUSD071220.png

Geçtiğimiz Cuma gününe sığ hareketler ile başlayan, ancak gün içerisinde 1.3538 ile 2018 Mayıs ayından bu yana en yüksek seviyelerin test edildiği paritede; günün kapanışına doğru gelen Başmüzakereciler(Michel Barnier ve David Frost) nezdinde yürütülen Brexit Ticaret Anlaşması görüşmelerinin çöktüğüne dair haber akışları ile satış baskısı oluştu ve 1.3430 seviyesine yakın kapanış gördük. Yeni haftaya ise; Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen arasında hafta sonunda yapılan görüşmelerden, müzakerelerin devam ettirilmesi yönünde çıkan karara ve Birleşik Krallık’ta aşılamanın Salı günü başlayacağına dair gelen haberlere rağmen; bugün Avam Kamarası'na gelecek olan İç Pazarlar Yasası'na dair belirsizlikle USD lehine hareketler ile başladık. Şuan için 1.3420 civarındaki paritede, günün devamında oluşabilecek yukarı yönlü ataklarda; 1.3440, 1.3460, 1.3480, 1.3500, 1.3520 ve 1.3535 direnç seviyelerini bir kez daha sırasıyla takip edebiliriz. Olası USD lehine işlemlerde ise; 1.3410, 1.3370, 1.3335 ve 1.3300 destek noktaları ilk etapta yeniden izlemeye alınabilir. 
 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum