Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
IŞIK MENKUL ANALİZLERİ

IŞIK MENKUL Forex Bülteni

USDTRY080131.png

Dünkü işlem gününe de sığ işlemler ile başlayan kurda, sabah saatlerinde küresel çapta devam eden risk alma iştahının etkisiyle 7.24 seviyesinin altı test edildi. Akabinde ise, ABD Doları’na gelen tepki alımları ile yukarı yönlü ataklar başlayan kurda; 7.39 seviyesinin üzeri test edildi. Akşam saatlerinde; Biontech ile aşı temini ve üretim için görüşüldüğüne dair açıklamalar TL varlıklarına olumlu yansıdı ve kur 7.3150 civarından günü noktaladı. Yeni işlem gününe bir miktar USD lehine işlemler ile başlayan ve şuan için 7.3300 civarında fiyatlanan kurda, teknik olarak önemsediğimiz 200 günlük hareketli ortalamaları(üssel ve basit) bugün de takipte olacağız. Zira, 7.3200 civarındaki basit ve 7.3020 civarındaki üssel hareketli ortalamaların üzerinde kalıcılık halinde; kurda bugün de yukarı yönlü ataklar görülebilir. Bu durumda; 7.3500, 7.3750, 7.3925, 7.4150 ve 7.4250 direnç seviyeleri ilk etapta takip edilebilir. Öte yandan, 200 günlük HO’ların altına geri çekilmelerde ise; 7.27, 7.25, 7.21 ve 7.20 destek noktaları kabaca yine izlemeye alınabilir. 

Okuduğunuz analizler geniş ve konularında uzman analiz kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum