Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
Biz Kimiz

Işık Menkul olarak temel prensibimiz iş ahlakı ve kaliteli hizmettir. Bu iki temel prensiple birlikte sürekli gelişmeyi hedef alan politikası ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen finansal hizmetler şirketi olmayı amaçlıyoruz.

Işık Menkul Kimdir

1986 yılından bu yana hisse senedi ve 2004 yılından bu yana vadeli İşlemler piyasasında faaliyet gösteren, Türkiye’nin en güvenilir, köklü ve seçkin kurumlarından biri olan Entez Menkul Değerler A.Ş. 12.12.2012 tarihi itibariyle ortaklık yapısındaki değişikliğin ardından 30.000.000 TL ödenmiş sermayesiyle IŞIK Men. Değ. A.Ş. adıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Işık Menkul Değerler A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından denetlenen, Kaldıraçlı Alım-Satım ve Yurtdışı Türev Araçlar yetki belgelerine sahip, Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından biri olup Genel Müdürlüğü İstanbul'dadır.

IŞIK MENKUL, uzman kadrosuyla müşteri odaklı, etkin ve kaliteli hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. Amacına doğru güçlü adımlarla ilerleyen Işık Menkul, dünyanın önde gelen bağımsız finans kurumlarından Global Banking and Finance Review tarafından “2014’ün En İyi Müşteri Desteği Sağlayan Forex Aracı Kurumu” seçilmiştir. Yatırımcılarına zaman kısıtlaması olmaksızın kesintisiz hizmet sağlayan IŞIK MENKUL, eşsiz müşteri hizmetleri ve sağladığı birçok avantajla rakiplerinden sıyrılarak bu özel ödülü kazanmaya hak kazanmıştır.

Misyonumuz

IŞIK MENKUL ailesi olarak; “Hızlı ve Rekabetçi” mottomuzdan yola çıkarak sermaye piyasalarında aynı yolda yürüdüğümüz yatırımcılarımızı, piyasaya uyumlu, dinamik ve inovatif bir yapıda buluşturuyoruz.

Düzenleyici otoritelerin belirlediği kurallar çerçevesinde hizmetlerimizi şeffaf, tarafsız ve objektifbir şekilde yatırımcılarımıza sunmayı ilke ediniyoruz.

Vizyonumuz

Yatırımcı odaklı pencereden güven temelli,tüm dijital platformlarda hızlı ve rekabete dayalı hizmet sunabilmek amacıyla altyapımızı güçlendirerek, faaliyetlerimizi sermaye piyasalarında etkin ve öncü aracı kurumlar arasında konumlandırmayı amaçlamaktayız. Bu noktadan hareketle, organizasyon yapımızı sektörün tecrübeli, profesyonel ve kaliteli hizmet sunan güçlü kadrosuyla şekillendirdik.

Yatırımcı merkezli hizmet anlayışımıza, yeni nesil yatırım araçlarını ekleyerek ,önceliğimiz yatırımlarımız diyen yatırımcılarımıza, önceliğimiz yatırımcılarımız diyerek sermaye piyasalarında ilham olmaya devam edeceğiz.

Yetki Belgelerimiz

Sürekli denetlenen ve aldığı belgelerle de güvenilir bir şirket olduğunu kanıtlayan IŞIK MENKUL, Alım Satım Aracılığı, Türev Araçların Alım Satımına Aracılık ve Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri yetki belgeleriyle Kredili İşlemler izin belgesine sahip bir kuruluştur.

  • Yetki belgesi

    Geniş Yetkili Aracı Kurum
    Faaliyet Belgesi

Özel Durum Açıklaması

Sermaye Piyasası Kurulu’ nun 07.12.2015 tarih 34 sayılı toplantısında;
Şirketimize, “Geniş Yetkili Aracı Kurum” olarak 01.01.2016 tarihinden itibaren aşağıdaki tabloda gösterilen kapsamda yatırım hizmet ve faaliyetlerinde bulunma izni verilmiştir.

İzin verilen Yatırım Hizmet ve Faaliyetler

I. Emir İletimine Aracılık Faaliyeti Yurt içinde Yurt dışında
i. Paylar
ii. Diğer menkul kıymetler
iii. Kaldıraçlı alım satım işlemleri
iv. Paya dayalı türev araçlar
v. Pay endekslerine dayalı türev araçlar
vi. Diğer türev araçlar
II. İşlem Aracılığı Faaliyeti Yurt içinde Yurt dışında
i. Paylar İzni var İzni var
ii. Diğer menkul kıymetler İzni var İzni var
iii. Kaldıraçlı alım satım işlemleri İzni var
iv. Paya dayalı türev araçlar İzni var İzni var
v. Pay endekslerine dayalı türev araçlar İzni var İzni var
vi. Diğer türev araçlar İzni var İzni var
III. Portföy Aracılığı Faaliyeti Yurt içinde
i. Paylar İzni var
ii. Diğer menkul kıymetler İzni var
iii. Kaldıraçlı alım satım işlemleri İzni var
iv. Paya dayalı türev araçlar İzni var
v. Pay endekslerine dayalı türev araçlar İzni var
vi. Diğer türev araçlar İzni var
IV. Bireysel Portföy Yöneticiliği Faaliyeti
V. Yatırım Danışmanlığı Faaliyeti İzni var
VI. Halka Arza Aracılık Faaliyeti
i. Aracılık yüklenimi
ii. En iyi gayret aracılığı
VI. Saklama Hizmeti
i. Sınırlı Saklama Hizmeti İzni var
ii. Genel Saklama Hizmeti

Şirket Bilgileri ve Ortak Yapısı

Şirket bilgilerini, ortaklık yapısını ve yasal dokümanları görmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

https://e-sirket.mkk.com.tr/esir/Dashboard.jsp#/sirketbilgileri/11038
 

Görüş, Öneri ve Şikayetlerinizi destek@isikmenkul.com e-mail adresimize iletebilirsiniz.

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum