Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat
Biz Kimiz

Işık Menkul olarak temel prensibimiz iş ahlakı ve kaliteli hizmettir. Bu iki temel prensiple birlikte sürekli gelişmeyi hedef alan politikası ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen finansal hizmetler şirketi olmayı amaçlıyoruz.

Para Yatırma ve Çekme İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz 15 bankadan havale ise 5/24 , EFT ise çalışma saatlerinde para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para çekme işlemleriniz de yine platformumuz üzerinden göndereceğiniz taleple 15’ten önce iletilen talepler aynı gün, 15’ten sonrasında gelen talepler ertesi gün olmak üzere bankacılık çalışma saatleri içerisinde gerçekleşmektedir.

Aşağıdaki IŞIK MENKUL’e ait hesap numaralarına Havale ve EFT işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesaba para iletirken açıklama bölümüne bitişik bir şekilde “IME< hesap numaranız>”şeklinde bilgilerinizi girmeniz transfer işlemini hızlandıracaktır.

Örneğin IŞIK MENKUL DEĞERLER hesap numaranız 5060 ise açıklama kısmına IME5060 yazdığınızda transfer hızla tamamlanacaktır. Eğer hesaplarımıza gönderdiğiniz para cinsi (TL, USD, EUR), hesabınızla uyuşmuyorsa, transferi gerçekleştirdiğiniz bankadaki döviz kuru üzerinden alış-satış yapılacak ve hesabınıza yansıtılacaktır.

Yurtiçi ve bankalararası piyasaların kapalı olduğu saatlerdeki döviz alış-satış farklarının yüksek olacağını hatırlatmak isteriz.

ATM’den gerçekleştirilen para yatırma işlemlerinde T.C. KİMLİK NUMARANIZI mutlaka giriniz.

* İşaretli entegre bankalardan açıklama kısmına “IME < hesap numaranız>” girildiğinde hesaplara para havale ise 5/24, EFT ise çalışma saatlerinde otomatik ve hızlı bir şekilde geçecektir. İşaretli olmayan bankalarda Cumartesi ve Pazar günleri yaptığınız transferler için mutlaka mail veya telefon yoluyla bildirim yapınız.

 

Banka Bilgileri

Banka Seçiniz

ALBARAKA TÜRK

AKBANK *

DENİZBANK

HALK BANKASI

ING

KUVEYT TÜRK

ODEABANK

QNB FİNANSBANK *

TEB *

İŞ BANKASI *

Türkiye Finans Katılım Bankası

VAKIFBANK *

YAPI KREDİ *

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum