Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz

Işık Menkul tarafından elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, Gizlilik sözleşmesi kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Gönder
Kapat

SifirKomisyon

Sıfır komisyon uygulamasını hayata geçiren
Türkiye’nin ilk Aracı Kurumu IŞIK MENKUL DEĞERLER’de 0 “Sıfır” KOMİSYON Devri Nedir?

Hisse senedinde işlem hacmi 10 Milyon ₺’nin altında olan yatırımcılarımızdan aracılık faaliyetleri için komisyon almıyoruz.


Aylık işlem hacmi 10 Milyon ₺ üzerinde olan yatırımcılarımızdan alınacak aracılık komisyonunu ise Yüz Binde 2’ye sabitliyoruz.

 

Komisyon Düzenlemesi Ne kadar Süreyle Geçerli Olacaktır?

 

0 komisyon kararı geçici bir kampanya olarak değil, uzun vadeli ve sürdürülebilir bir iş modeli çerçevesinde alınmış olup ikinci bir duyuruya kadar geçerliliğini sürdürecektir.  

 

Sermaye piyasalarında piramidi tersine çeviren 0 komisyon kararıyla ilgili Işık Menkul Değerler Genel Müdürü Hakan Kocaman, siz değerli yatırımcılarımıza şöyle sesleniyor:

 

“İnanıyoruz ki yatırım yapmak ve birikimlerini değerlendirmek herkesin hakkı. Bu sebeple ezberleri bozarak hisse senedi aracılık komisyon oranımızı sıfırlıyoruz.


Sektörün gelişmesini, büyümesini ve sermaye piyasalarında yatırımcı sayısının artmasını destekleyecek bu girişimimizle yepyeni bir dönemin başladığını gururla duyurmak isteriz. Bu vesileyle şirketimizin devamlı yenilikçilik anlayışıyla attığı adımların 0 komisyon kararıyla sınırlı kalmayacağını; çok kısa bir süre içerisinde yeni işlem platformumuzu ve yeni ürünlerimizi yatırımcılarımızın hizmetine sunacağımızı duyurmak istiyoruz.”


Işık Menkul, “Hızlı ve Rekabetçi” yüzüyle sermaye piyasasında, Hisse Senetleri, Vadeli İşlem ve Opsiyon, Forex, Emtia, Altın ve daha bir çok enstrümandan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunarak yatırımlarınıza değer katıyor.


Not: 0 komisyon uygulaması aracılık faaliyetinden doğan komisyon için geçerlidir. Takasbank ve MKK ücretleri ile Borsa Payı, vergi ve benzeri yasal zorunlu masraflar yatırımcılarımıza yansıtılacaktır.
 

HESAP AÇ

Işık Menkul Avantajları

Işık Menkul'un birbirinden farklı özellikleriyle piyasalarda daha akılcı ve daha kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz

Neredeyim?

Risk Uyarısı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İnternet sitemizdeki her türlü tablo ve grafikler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo, grafik ve analizlerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte ve bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

FX İşlemleri Risk Uyarısı
Kaldıraçlı alım satım (Foreks) işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır.

Mobil Görünümüne Geç

RİSK ALMADAN KENDİNİZİ DENEYİN!

Işık Menkul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum ve Elektronik ticari ileti gönderilmesini kabul ediyorum