phone

HİSSE SENEDİ ARACILIK İŞLEMLERİNDE

KOMİSYON

yok-artik

Kapital Trader’ı indir, yatırıma başla.

Sıfır Komisyon Nedir?

Hisse senedinde işlem hacmi 10 milyon TL altında olan yatırımcılarımızdan aracılık faaliyetleri için komisyon almıyoruz. Aylık işlem hacmi 10 milyon TL üzerinde olan yatırımcılarımızdan alınacak aracılık komisyonunu yüz binde 2’ye sabitliyoruz.

Sıfır Komisyon Uygulaması Ne Kadar Süre İçin Geçerlidir?

Sıfır komisyon uygulaması geçici bir kampanya değildir. Uzun vadeli ve sürdürülebilir iş modeli çerçevesinde planlanan bir uygulamadır.

Yatırım yaparak birikimleri değerlendirmenin herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu fikirle başlattığımız sıfır komisyon uygulamasıyla işlem hacmi 10 milyon TL altında olan yatırımcılarımızdan hisse senedi işlemlerinde aracılık komisyonu almıyoruz.

Sektörün gelişmesini, büyümesini ve sermaye piyasalarında yatırımcı sayısının artmasını destekleyecek bu uygulamamızla yepyeni bir dönemin başladığını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kurumumuzun yenilikçilik anlayışıyla attığı adımlar sıfır komisyon uygulamasıyla sınırlı kalmayacak. Yeni hizmetlerimizi ve ürünlerimizi yatırımcılarımızla buluşturmak için çok çalışacak ve sektörde öncü adımlar atarak fark yaratmayı sürdüreceğiz.

Işık Yatırım Menkul Değerler, “Hızlı ve Rekabetçi” yüzüyle sermaye piyasasında, Hisse Senetleri, Vadeli İşlem ve Opsiyon, Forex, Emtia, Altın ve daha birçok enstrümandan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunarak yatırımlarınıza değer katıyor.

Not: Sıfır komisyon (0) uygulaması aracılık faaliyetinden doğan komisyon için geçerlidir. TAKASBANK ve MKK ücretleri ile Borsa Payı, vergi ve benzeri yasal zorunlu masraflar yatırımcılarımıza yansıtılacaktır.

Işık Yatırım Menkul Değerler Kimdir?

1986 yılından bu yana sermaye piyasalarında faaliyet gösteren Işık Yatırım Menkul Değerler, stratejisini 'Hızlı ve Rekabetçi' sloganı etrafında şekillendiren, 35 yıllık sektör serüvenini yenilikçi yaklaşımlarla sürdüren, son teknolojilere sahip işlem platformları sayesinde yatırımcılarını anlık finans verilerine ve piyasa analizlerine kolayca ulaştırarak güvenli işlem yapmalarını sağlayan geniş yetkili aracı kurumdur.

Ekonomik TakvimAnalizleri

Ekonomik Takvim ile küresel finans gelişmelerinden ve göstergelerinden haberdar olun. Anlık olarak güncellenen verileri tüm detaylarıyla inceleyin ve piyasa dinamiklerini takip ederek yatırımlarınızı en doğru şekilde yönlendirin.

BİST/VİOP Analizler

Sizler için alanında uzman araştırma ekibimizle piyasaların nabzını tutuyoruz. Güncel hisse senedi ve VİOP analizlerimiz sayesinde yatırımcılarımızın karar alma sürecini en sağlıklı şekilde yönetmesini sağlıyoruz.


kapital-trader

Bir Bakışınız Bir Dokunuşunuz Yeter!

Yatırımlarınızı her yerden rahatlıkla yönetebilmek için Kapital Trader'ı indirin