Zero

Sıfır Komisyon

Işık Yatırım Menkul Değerler'in hayata geçirdiği Sıfır Komisyon uygulaması nedir?

Sıfır Komisyon Nedir?

Hisse senedinde işlem hacmi 10 milyon TL altında olan yatırımcılarımızdan aracılık faaliyetleri için komisyon almıyoruz. Aylık işlem hacmi 10 milyon TL üzerinde olan yatırımcılarımızdan alınacak aracılık komisyonunu yüz binde 2’ye sabitliyoruz.

Sıfır Komisyon Uygulaması Ne Kadar Süre İçin Geçerlidir?

Sıfır komisyon uygulaması geçici bir kampanya değildir. Uzun vadeli ve sürdürülebilir bir iş modeli çerçevesinde planlanan uygulama ikinci bir duyuruya kadar geçerliliğini sürdürecektir.

Yatırım yaparak birikimleri değerlendirmenin herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu fikirle başlattığımız sıfır komisyon uygulamasıyla işlem hacmi 10 milyon TL altında olan yatırımcılarımızdan hisse senedi işlemlerinde aracılık komisyonu almıyoruz.

Sektörün gelişmesini, büyümesini ve sermaye piyasalarında yatırımcı sayısının artmasını destekleyecek bu uygulamamızla yepyeni bir dönemin başladığını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kurumumuzun yenilikçilik anlayışıyla attığı adımlar sıfır komisyon uygulamasıyla sınırlı kalmayacak. Yeni hizmetlerimizi ve ürünlerimizi yatırımcılarımızla buluşturmak için çok çalışacak ve sektörde öncü adımlar atarak fark yaratmayı sürdüreceğiz.

Işık Yatırım Menkul Değerler, “Hızlı ve Rekabetçi” yüzüyle sermaye piyasasında, Hisse Senetleri, Vadeli İşlem ve Opsiyon, Forex, Emtia, Altın ve daha birçok enstrümandan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunarak yatırımlarınıza değer katıyor.

Not: Sıfır komisyon (0) uygulaması aracılık faaliyetinden doğan komisyon için geçerlidir. Takasbank ve MKK ücretleri ile Borsa Payı, vergi ve benzeri yasal zorunlu masraflar yatırımcılarımıza yansıtılacaktır.

Işık Yatırım Menkul Değerler Farkı!

Işık Yatırım Menkul Değerler, yatırımcılarına benzersiz olanaklar sunarken, onların karlı ve güvenli yatırım yapmalarını sağlıyor

    • Avantajlı Spread Oranları
    • Platform Çeşitliliği
    • Kişiye Özel Eğitimler
    • Canlı Fiyatlar

Hisse Senedi İşlemlerinde Uygulanan Komisyon Oranları

Alt Limit Üst Limit Komisyon Oranı *
0.00 TL 10,000,000.00 TL 0
10,000,001.00 TL - Yüzbinde 2

* 10 milyonu aşan kısım üzerinden komisyon hesaplanmaktadır.


kapital-trader

Bir Bakışınız Bir Dokunuşunuz Yeter!

Yatırımlarınızı her yerden rahatlıkla yönetebilmek için Kapital Trader'ı indirin